e d3vlete d3vlet

You Will Find The “e d3vlet” Top Links Here. You Have To Click On The Link And Login Into The Account Using The Correct Login Details.

e-Devlet Kapısı Devletin Kısayolu | www.türkiye.gov.tr


https://www.turkiye.gov.tr

e-Devlet Kapısı ile bilgi ve belgelerinize tek noktadan ulaşabilir, başvuru işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz Ulaşmak istediğiniz hizmet, kurum veya bilgiyi birkaç basit kelime ile aratın. Örneğin “adli sicil belgesi”, “şifremi unuttum”, “cumhurbaşkanlığı” ya da “ankara” şeklinde arama yapabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı

https://giris.turkiye.gov.tr

e-Devlet Kapısı çalışanları hiçbir zaman size şifrenizi sormayacaktır. Şifrenizi e-Devlet Kapısı giriş ekranları haricinde hiçbir yere kaydetmeyiniz. Tarayıcı uygulaması (Internet Explorer, Firefox, Safari ve benzeri uygulamaların) şifre kaydetme opsiyonlarını kapalı tutunuz.

E-Başvuru – e-Devlet Kapısı Devletin Kısayolu

https://www.turkiye.gov.tr/icisleri-e-basvuru

e-Devlet Kapısı’nın kurulması ve yönetilmesi görevi T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı tarafından yürütülmekte olup, sistemin geliştirilmesi ve işletilmesi Türksat A.Ş. tarafından yapılmaktadır. ©

e-Devlet Kapısı – Araçlarım (Gerçek Kişi)

https://www.turkiye.gov.tr/araclarim


e-Devlet Kapısı’nı kullanarak kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı

https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/Mobil-Imza

e-Devlet Kapısında mobil imza kullanımı için e-Devlet Kapısı’nca herhangi bir ücret talep edilmezken, GSM operatörleri tarafından bir ücretlendirme mevcuttur. Mobil İmza ücretlendirmesi hakkında Turkcell, Türk Telekom ya da Vodafone’dan bilgi edinebilirsiniz.

Yaygın Eğitim Bilgi Sistemi – e-Devlet Kapısı Devletin …

https://www.turkiye.gov.tr/meb-e-yaygin

e-Devlet Kapısı’nı kullanarak kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

e-Nabız | T.C. Sağlık Bakanlığı

https://enabiz.gov.tr

e-Nabız Mobil Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim. Daha önce e-Nabız kullanıcı hesabı oluşturmamış iseniz öncelikle e-Devlet kapısından (www.turkiye.gov.tr) kullanıcı hesabı oluşturmalısınız.Bu hesabı ol

Conclusion:

This Is How You Can Easily Access The “e d3vlet”. And Use The Features That e d3vlet Offers On Their Portal. If You Have Issues With Login And Other Do Let Us Know In The Comment Section.